School

Eurostar Yurtdışı Eğitim
0212-244-66-00


     Makedonya Newyork Üniversitesi  Makedonya New York Üniversitesi 2005 yılında Başkent Üsküp’te kurulmuştur. Makedonya Cumhuriyeti Bilim bakanlığı ve Yükseköğretim Kurulu tarafından akreditasyon elde etmiştir. %90 ilk 6 ay içinde mezunlarına istihdam sağlanmaktadır. Straffordshire Üniversitesi 1900 yılında kurulan ingilterenin en gözde eğitim kurumlarından biridir. Makedonya Newyork Üniversitesi 2007 yılından itibaren işbirliği içindedir. İngilterenin gözde üniversitelerinden önde gelen Straffordshire Üniversitesi dinamik, gelişmiş eğitim kurumlarından biridir. Etkileşim, değişim programları, personel ve öğrencilerin yanısıra prestijli bir eğitimin uluslararası tanınırlık sağlanarak son yıl eğitimine devam edilinebilir. Birçok AB üniversiteleri ve Amerikan üniversiteleri ile iş birliğide yer almakta. Ayrıca İstanbul Üniversitesi ile İşletme ve Girişimcilik işbirliği yapılmıştır. 

   

  Amerikan ve Avrupa Çalışmalarına göre ABD ve AB’nin önde gelen üniversiteler tarafından belirlenen standartlara göre öğrencilerin en yüksek düzeyde kalitede eğitim ilkesine dayanmaktadır. Avrupa eğitim programlarına dayanan uluslararası eğitimi Amerikan stili ile birleştiriyor. Makedonya Newyork Üniversitesi Uluslararası işbirliği, dış ortaklıklar, Kültürel ve ekonomik kalkınmayı teşvik ediyor. Pozitif bir öğrenme sürdürmek isteyen çalışkan öğrenciler ırk, renk, köken, cinsiyet, özürlülük, mezhep, din ayrımı yapılmadan birlikte barışcıl çalışmayı ve profesyoneller yetiştirmeyi taahhüt ediyor.

   

  Makedonya New York Üniversitesinde modern derslikler amfi tiyatro, bilgisayar laboratuarları, kaplosuz internet, akademik yazma merkezi, danışma merkezi, kütüphane, çalışma odaları, kafeterya ve 15.000 öğrenci bünyesinde barındıran üniversite 2000 yurt binasıyla kampüs içinde hizmet vermektedir.

  Kariyer yollarının çeşitliliği için fırsatlar sunuyor. Uluslararası iş ortamında başarılı düşünme güçü hızı, dünya toplumunun pro-aktif eğitim ile etken olmak için yüksek stantdartlarda eğitim veriliyor. Bu sayete dünyanın her herinde gecerli diploma ile uluslararası çalışma özelliğine kavuşuyorsunuz. Uluslararası seckin profesörler ve uzmanlar ile grup ve bireysel destek sisteminde kariyer için burslar ve mali yardım ile transfer sağlıyor.

  Tam donanımlı Bilgisayar laboratuvarları, modern sınıfları, zengin kütüphanesi, tüm öğrenim tesisleri teşvik edici, araştırmaya yönelik çalışmalar, günümüzün etkin yönetim sistemleri uygulamalı olarak akademik eğitim sunuluyor. EuroStar Eğitim Merkezi ile başvurular ve Kontenjanlar ile sıkıntı yaşanmaması için rezerve tutabilirsiniz. Üniversitemizde uluslararası ve seçkin profösör ve uzmanlar, gelişmiş ve interaktif eğitim yöntemleri, açık öğrenme ortamı, uluslararası tanınmış diplomalar, grup ve bireysel destek, Yazı merkezi, kariyer danışmanlık ve staj olanakları, WorkTravel, Yurtdışında Amerika ve Avrupa Üniversitelere transfer fırsatı, sanatsal faliyetler sunuluyor. nde eğitim dili İngilizcedir. İngilizce hazırlık kursları, Makedonca hazırlık kursları için olanaklar bulunmaktadır.

  Fakülte ve Bölümler:
  İş İdaresi Fakültesi
  * İşletme yönetimi
  * Yönetim Bilimleri 
  * İnsan Kaynakları Yönetimi
  * Uluslararası İşletme
  * Pazarlama Yönetimi

  İşletme ve Girişimcilik Fakültesi
  * Güvenlik ve Kriminoloji ve Mali Kontrol Fakültesi
  * Güvenlik
  * Kriminoloji

  Turizm Fakültesi
  * Otel Yönetimi
  * Gastronomi
  * Turizm

  Mimarlık Fakültesi
  * Mimarlık
  * İç Mimarlık

  Bilgisayar Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi
  * İstanbul Üniversitesi ile Bilgisayar Bilimleri ve
  * Teknolojileri Fakültesi işbirliği yapılmıştır. 
  * Bilgisayar Teknolojileri
  * Bilgisayar Bilimleri
  * Bilgisayar Sistemleri ve Programlama
  * Yazılım Mühendisliği

  Dil Fakültesi
  * İngiliz Dili ve Edebiyatı

  Hukuk Fakültesi
  * İnsan Kaynakları, Sosyal Güvenlik, İş Hukuku alanlarında uzman yetiştiriyor. 
  * İşletme Hukuku ve Girişimcilik
  * Bankacılık
  * Sigortacılık
  * Finansal Piyasalar

  Avrupa Çalışmaları Fakültesi
  * Uluslararası İlişkiler
  * Avrupa Çalışmaları
  * Siyaset

  Psikoloji Fakültesi
  * Psikoloji

  Haberleşme ve Medya Çalışmaları Fakültesi
  * İletişim
  * Gazetecilik
  * Televizyon
  * Video
  * Masa üstü yayıncılık
  * Web Tasarım
  * Medya

   

   

   

   

   

   

  Ukrayna Sumy Üniversitesi Bölümleri

   

   

   

   

  Anasayfa - Hakkımızda - İletişim

   

  Eurostar Yurtdışı Eğitim
  İstiklal Caddesi, No:49/5,
  Taksim/İSTANBUL
  Tel:0212-244-66-00