School

Eurostar Yurtdışı Eğitim
0212-244-66-00


  Makedonya Mit Üniversitesi başkent Üsküp’te kurulmuştur. Kurucusu Biljana Apostolova’dır.

   

  Modern iş dünyasının çalışanları, geleceğin belirsizlik ve ilgili konuları kapsayan ve ilgili adımları bilgi ve beceriyle, yetenekleri geliştirerek profesyoneller yetiştirilmektedir.

  Modern iş dünyasının çalışanları, geleceğin belirsizlik ve ilgili konuları kapsayan ve ilgili adımları bilgi ve beceriyle, yetenekleri geliştirerek profesyoneller yetiştirilmektedir.

  Modern sınıflarda 15-20 kişilik sınıflarda eğilimler ve tutarlı zorunlu uygulamalı dersler ile müfredatları gereğide üretgen araştırmacı bilgi edinme yollarını üreten kaliteyi yakalıyor.

  Uluslararası iş dünyasına başarılı bir ortamda kaliteli kadrolar ile modern tasarım ve özel ilgi ile makedonya’da bulunan özel üniversitelerden biri olan Mit Üniversitesi kalitesi teşvik ediçi bir konumdadır. Avrupa Müfredatı ile bilgi akışı, müfredat üreten ve teknolojileri takip eden, Mit üniversitesi ingilizce ve Makedonca eğitim dilleri ile uluslararası kabul görmüş kaliteli eğitim veren Makedonya’nın özel üniversitesidir.

  ERASMUS MUNDUS programı faaliyeti nihai sonucu olarak eğitim süresince öğrenci değişimi, eğitim boyunca özel ilgi ile uluslararası standartlarda eğitim veriliyor. Uygulamalı dersle desteklen teorik iş yönleri kazandıracak deneyimler önem kazanıyor. Makedonya devletine ve uluslararası gelen öğrencilerin yüksek standart, şeffaflık ve kalite kazanması ile gereken bilgi teknolojileri ayrıca ihtiyacı karşılayacak ve modern eğitim görmüş insanlar, eğitim odaklı cesur öğrencilerini EuroStar Makedonya Eğitim Merkezi ile bekliyor.

  Global dünya bakışına katkı sağlayacak hızlı gelişim ihtiyacını modern binasında EuroStar İle başvuruları kabul eden Mit Üniversitesi temsilciliğinde okuyacak öğrencilerimiz Mit üniversitesinin laboratuarları, kütüphanesi ile yönetim idaresi hizmetlerinden, internet ağ ile erişim sağlayabiliyor. Artan ilgi nedeniyle çalışma programları olarak 6 fakültede eğitim makedonca ve ingilizce olarak veriliyor.
  Fakülteler ve Bölümler:
  Mimarlık Fakültesi
  * Turizm Fakültesi
  * Gastronomi Akademisi

  Bilgisayar Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi
  * Bilgi Teknolojisi
  * Web Programlama
  * Sistem Yönetimi
  * İşletme Enformatiği
  * Sistem Mühendisliği

  Yönetim Bilimleri Fakültesi
  * Yönetim
  * Finansal Yönetim
  * Tıbbi Yönetim
  * Kamu ve Yerel Yönetim
  * Güvenlik ve Mali Kontrol

  Çevre Kaynakları Yönetimi Fakültesi
  * Tarım Ticareti
  * Çevresel Kaynakların Yönetimi

   

   

   

   

   

  Ukrayna Sumy Üniversitesi Bölümleri

   

   

   

   

  Anasayfa - Hakkımızda - İletişim

   

  Eurostar Yurtdışı Eğitim
  İstiklal Caddesi, No:49/5,
  Taksim/İSTANBUL
  Tel:0212-244-66-00