School

Eurostar Yurtdışı Eğitim
0212-244-66-00  Ukrayna Sumy Üniversitesi Bölümleri


  MAKEDONYA EĞİTİM MERKEZİ

  EuroStar Eğitim Danışmanlığı ile Yurtdışı Üniversitelerde Yerinizi Ayırtın Yurtdışında dil veya lisans eğitimi görmek çoğu öğrenci ve ailenin hayalidir. Fakat EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışma Hizmetleri ile bu bizi bir ziyaretiniz kadar kolay durumda. Her biri alanında uzman yüzlerce çalışanımız ile öğrencilerimizi dünyanın dört bir köşesindeki dil okulları ve üniversiteler ile buluşturuyoruz. Böylece hem eğitim hayatlarında paha biçilemez bir tecrübe kaynağı elde ederlerken aynı zamanda yabancı dil veya diller kazandırarak öğrenciyi sosyal ve çalışma hayatında oldukça ileri taşıyoruz. Kaliteli hizmet ve özenli çalışma metodumuz ile her türlü detayı ve püf noktayı önceden planlayarak uzun yıllara aşkın süregelen tecrübemiz ile birleştirerek öğrencilerimize sorunsuz başlayıp aynı şekilde devam eden bir yurtdışı eğitim sürecinin başlangıç işaretini veriyoruz.

  Diğer sözde danışmanlık şirketlerine nazaran EuroStar Eğitim Danışmanlık Hizmetleri’nde öğrencinin yalnızca kayıt ve kabul sürecinde değil o ülkede bulunduğu tüm süre boyunca ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Barınma, geçim, sosyal haklar gibi birçok konuda yeni ülkesinde tecrübesiz olan öğrenciye en uygun yolları gösterip maddi ve manevi yönden huzurlu bir eğitim süreci geçirmesine katkıda bulunuyoruz. Bu bağlamda yetkili personelimize arz ettiği zaman ulaşabilen öğrenci, ülkenin her türlü ayrıntısı hakkında bilgi sahibi olan rehber arkadaşımızdan aklına gelen tüm soruların cevabını arzu ettiği zaman alabiliyor. Sosyal hayat kapsamında farklı kültürlerden insanları bir ara getirmek amaçlı yaptığımız organizasyon ve toplantılar ile öğrencilerin içlerine kapanmalarını engelleyerek moral motivasyonlarını yükseltiyor ve onlara yeni arkadaşlar kazandırıyoruz.

  Danışmanlık hizmetinin maddiyattan öte manevi değerlerle ilgili olduğunun farkında olup arzu edilen zaman fikir danışılabilecek bir aile ortamı yaratıp öğrencinin özlem duygusunu bir miktar azaltmaya gayret ediyoruz. Biliyoruz ki öğrenci sevdiklerinden uzak bir ülkede moral bozukluğu yaşar ise eğitim hayatında da istenilen başarı elde edilemeyecektir. Öğrencinin eğitim hayatındaki başarısızlık en başta bizim başarısızlığımızla aynı değerde olacağından bunun gibi istenmeyen durumların yaşanmaması için maksimum özeni göstermeye gayret ediyoruz. Başarılı bir iş hayatı kariyerinin aynı şekilde başarılı bir eğitim sayesinde daha kolay başlayabileceğinin farkında olan EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti bu bağlamda öğrencinin başarılı bir şekilde eğitimini sürdürmesi için gelenin fazlasını yapmaya çalışmaktadır. Karşılıklı güven ve yardımlaşma ortamı sağlandığında elden gelmeyecek hiçbir şeyin olmadığını biliyor ve öğrencilerimizle ilişkilerimizde samimiyet ve saygı çerçevesinde duygular besliyoruz. Öğrencilerimizin de bize katkıları ile EuroStar Danışmanlık ailesi olarak gün geçtikçe büyüyor ve olgunlaşıyoruz.

  Çalıştığı ülkeler arasında Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya ve Çek Cumhuriyeti yer almaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.

   

   

   

   

  Ukrayna Sumy Üniversitesi Bölümleri

   

   

   

   

  Anasayfa - Hakkımızda - İletişim

   

  Eurostar Yurtdışı Eğitim
  İstiklal Caddesi, No:49/5,
  Taksim/İSTANBUL
  Tel:0212-244-66-00

  /